Wiemy jak ogromnej frajdy dostarczają spływy kajakowe i rafting, to też postanowiliśmy pozwolić Państwu cieszyć się spływem i wspaniałymi widokami jeszcze dłużej.

Nasza firma poszerzyła ofertę o rafting i spływy kajakowe w Zakopenem! Realizujemy transfery na trasie Pieniny – Zakopane – Pieniny, aby umożliwić Państwu podziwianie górskiej przyrody i wspaniałych widoków w okolicach Zakopanego.

Transportujemy również nasze pontony i kajaki oraz cały sprzęt do spływów, aby były one w pełni bezpieczne i dostarczyły kapitalnej zabawy z nutką adrenaliny.

Rafting i spływy kajakowe to nie tylko aktywność fizyczna, ale również fantastyczna okazja do podziwiania naturalnych krajobrazów i doskonała zabaw. Spływy z wykorzystaniem specjalnych pontonów oraz kajaków to nasza pasja, którą chcemy się z Państwem podzielić i dlatego chcemy zaproponować niezapomniane wrażenia, która z całą pewnością będą Państwu towarzyszyć podczas spływu. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla Klientów indywidualnych, ale organizujemy również spływy dla zorganizowanych grup jak np. wycieczki szkolne lub grupy pracowników, dla których rafting ma być formą integracji.

Spływy raftingowe i kajakowe, które organizujemy odbywają się na pięknej rzece Dunajec, która wije się na granicy Polsko-Słowackiej. Ta górska rzeka zaliczana jest do kategorii spokojnych i dlatego każdy, nawet osoby które nie miały wcześniej do czynienia ze spływami poradzą sobie bez trudu na pokładzie pontonu lub kajaka, a niewielkie bystrzyny i wartki nurt rzeki na pewno dostarczy nieco emocji i adrenaliny.

Aby zagwarantować Państwu nie tylko moc wspaniałych doznań, ale również co bardzo istotne bezpieczeństwo, korzystamy z certyfikowanego sprzętu. Nasze pontony i kajaki doskonale poradzą sobie z wyzwaniami na każdej górskiej rzecze, a każdy Klient otrzymuje kask, wiosła, kamizelkę oraz wodoodporny pojemnik na telefon, portfel lub inne przedmioty.